Premium Latex Korse Tayt

  • 99,00 TL (KDV Dahil)

Lütfen Beden Seçiniz!

Anında iki bedene kadar ince gösteren ve düzenli kullanımda kalıcı inceltme özelliğine sahip sıkı dokuma korse tayt. Hem askılı hem askısız kullanım. Tüm gün rahat ve konforlu kullanım. Fit görünüm sağlar, toparlayıcı özelliktedir. Bacak basen kalça ve göbek bölgesini toplar ve sıkılaştır.

Korse Sıkılık Derecesi 5/5
%42 Elastan Lycra %58 Polyamid
Beden incelmesi sağlar.
Nefes Alabilen Yapı
Yüksek Emicilik
Antibakteriyel


Korse, hızlı şekilde vücudu toparlama ve anında ince bir görünüme kavuşmada son derece kullanışlı bir araçtır. Yüzyıllardır iç giyimin önemli elemanlarından olan korse, fazlalıkları saklayarak vücudun daha fit görünmesini, kıyafetin daha iyi taşınmasını sağlar. 
Korsenin ayrıca yağ yakımına yardımcı olduğu da bilinmektedir. Kendi beden ölçünüze uygun ve kaliteli materyallerden üretilmiş korseleri düzenli olarak günde 3- 4 saat kullanmak, bölgesel incelmeye yardım edecektir. 
Farklı vücut bölgeleri için farklı tasarımlar söz konusu. Sadece karın ve göbek bölgesi için kullanılanların yanı sıra, sırt, kalça ve basenleri de kapsayan ürünleri bulabilirsiniz.
Askılı Korse Tayt, vücudun kritik yerleri olan kalça, karın, but ve baldır bölgelerini özenle sararak, vücudun sıkılaşmasına yardımcı olur. Konforlu bir kullanım sunan askıları dilerseniz takmadan da kullanabilirsiniz. Elastan ve polyamid kumaşla harmanlanmış özel kumaşıyla vücudunuzu sıkılaştıran bu özel tayt korse, yağ yakımını tetikler. Bu sayede 1 ila 2 beden incelme sağlar. Konforunuz için her detay ve her dikiş özenle düşünülmüştür. Kumaşı, yüksek emici özelliğe ve nefes alan yapıya sahip olduğu için kan dolaşımını etkilemez ve rahatsız hissettirmez.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.